Červen 2012

konec základky, konec všeho?

29. června 2012 v 18:39 | Kimi ★ |  deník růží
Ještě teď mě bolí oči. Ještě teď se mi do nich vhání slzy, když si na všechno vzpomenu. Dnes jsme měli slavnostní ukončení školního roku. Možná se nám všechno nepovedlo tak, jak sme chtěli, ale i tak to bylo báječné. :))
Držela jsem slzy po celou dobu. Když jsme zpívali, když se četly proslovy, ale jakmile přišla řada na předávání růžiček a paní učitelku Hájkovou byla sjem v koncích. Teď o tom píšu a zase mám slzy v očích (jo jsem citlivka, ale co už :D) Lidi nikdo si nedokáže představit jak je ta učitelka skvělá! Ve středu měla jet k doktorovi do Olomouce a nabídla se, že by zajela do Slatinic vyzvednout poukaz pro naši třídní učitelku. Doktor ji odpadl, ale ona tam jela, kvůli nám... Jen abychom s Vojtím nemuseli busem cestouvat až kamsi do lázní... ONA mi bude ze všech lidí na škole chybět nejvíc. :) A když už jsem u toho, až od ní odešly zástupy těch, kteří ji chtěli předat růžičku a poděkovat, stejně jako já přišla jsem za ní, jestli bychom se nemohly vyfotit. Mamka nás fotila a potom jí Hájková říkala, že kdyby neměla dva syny, ale holku, chtěla by, aby byla jako já. To mě nejvíc rozsekalo...

A my jako 9.A překvapili naši třídní. Byla z toho dárkovýho poukazu v šoku... No však se podívejte ;D No i ona překvapila nás :) Když sme přišli do třídy měla pro nás nachystané zákusky, nanukový dort a dárečky. Všechny holky dostaly náramky a malé peněženky, kluci obaly na mobil a myslím klíčenky... xD A bylo vidět, že my jí udělali radost! :))
O mým vizu se zmiňovat nechci snad jen, že je o chloupek lepší než minulý pololetí. Mám místo 7 jen 6dvojek ;DD (Gottynka mi nedala 3 z češtiny jooo! xD)

Další čím se chci pochlubit (?) Jo! Pochlubit!! :D Je NAŠE písnička. Složil ji náš geniální Vojtí, bez kterýho bychom byli v dokonalé prdeli., protože on všechno dělal a zařizoval a ještě byl hnusně vyšachován z čtení proslovu a i přesto všechno to dělal... ;)
Jdu nějak od konce programu, ale nevadí :DDD Co víc ještě napsat? Fotky dodám dodatečně až se ke mně nějaký dostanou xD Páč mamča natáčela a nefotila (btw. tyhle videa jsou točeny pančitelem Palátem. Naše videjko mám jen pro vlastní potřebu, páč sem na něm většinou přiblížená jen já :DD)

A prvního jedu na tu dovču, takže tu nic nečekejte ;D

proslov na konec základky :)

27. června 2012 v 13:59 | Kimi ★ |  ...jiné
Tak sme měli napsat proslovek xDD Každej jedinec ve třídě! :D no někteří to měli fakt otřesný a nekteří i vtipný :D každopádně se z těch nejlepší vybraly různé části a stvořil se z toho jeden hlavní :) ten tu bohužel nemám, ale mám tu proslov, který sem stvořila já xDD ;)

Je to už 9let, kdy jsme poprvé vystoupali ty dva schůdky vedoucí do školy a otevřeli tak náruč novému životu. Tehdy jsme vyděšení, ale i nadšení z neznáma procházeli po školních chodbách s doširoka otevřenýma očima a připadali si jako Alenka v říši divů. Byla velká změna opustit ty dny, které jsme ve školce strávili věčným hraním si a usednou do lavic a veškerou pozornost věnovat paní učitelce a učení. Tohle se však někteří z nás až do dneška nenaučili.
V první třídě nás pod svá křídla přijala paní učitelka Nováková. Uvítala nás ve škole a prošla s námi naše první 4roky. Měla s námi svatou trpělivost a vždy všechno zvládala s úsměvem. Bez ní bychom nic neuměli a v páté třídě by paní učitelka Výtvarová neměla na čem stavět. I když naše základy byly dosti chatrné. Díky ní se několik spolužáků dostalo na gymnázium a tak nás na vždy opustili dobří kamarádi. Ale někteří lidé z našich životů odejdou, a někteří zase přijdou.
Už ne s takovou radostí, nadšením a elánem, protože jsme věděli, do čeho už jdeme, jsme na druhý stupeň vykročili s paní učitelkou Dokoupilovou. Ta s námi překonala naše další a poslední čtyři roky. Přestože už dávno mohla jít do důchodu a odpočinout si od takových lajdáků jako jsme my, zůstala s námi a dovedla nás až sem. Na konec další etapy našeho života.
Ale nejenom tyto tři paní učitelky tu s námi po celých 9let byly. Vystřídalo se jich mnoho. Paní učitelka Šádková, která nás hrami učila angličtinu a s kterou angličtina byla opravdu zábava. Tu potom vystřídala paní učitelka Škobrtalová.
Paní učitelka Vítková nás na prvním stupni provedla základy hudební výchovy, abychom pak s paní učitelkou Denerovou mohli zpívat písničky a ne jenom békat jako stádo ovcí.
Legendární byly hodiny s panem ředitelem, kdy jsme nakupovali ponožky. Matematiku se nám do hlavy pokoušelo vtlouc několik učitelů. Nakonec s námi však válčila naše milovaná paní učitelka Hájková a její vojáci. Na její hodiny budeme vždy s úsměvem vzpomínat. Na to jak jsme byli blbí jako tři prdele. Ale hlavně na hodiny, kdy jsme poslouchali pančitelčiny skvělé zážitky a příhody. Byly to skvělé hodiny matiky i chemie.
Další, kdo s námi válčil, byla paní učitelka Gottwaldová. Stáli jsme s ní tváří tvář v hodinách češtiny a dějepisu, kde jsme se ze všech sil snažili, i když to tak nikdy nevypadalo.
Trochu světla nám do našich dutých hlav vnesla paní učitelka Lužná a její fyzika. Někdo s ní trávil i krásné hodiny dramatické výchovy a jako odměnu se účastnili hereckých soutěží, kde vždy obstáli.
Nemůžeme zapomenout ani na pány učitele. Pan učitel Meisner se snažil některé z nás 4roky učit německý jazyk. Teď aspoň víme, jak německy říct, co jsme v týdnu dělali.
Pan učitel Navrátil s námi procestoval křížem kráž celý svět i když jsme stále seděli ve školních lavicích.
Naše životy navštívili i další učitelé. A každý z nich nám daroval něco ze sebe. Jen díky nim dnes můžeme stát tady. Na místě o kterém jsme devět let tak moc snili. Ale teď? Chtěli bychom tento den oddálit. Neříkám, že všichni, ale polovina určitě ano. Chtěli bychom si aspoň ještě jednou užít si ty krásné chvíle, které jsme tu prožili s našimi spolužáky. Ještě jednou se společně zasmát.
I když se mnozí z nás ještě hodně krát setkají, už nikdy to nebude jako dřív. Když se někdy vrátíme do této budovy, už to pro nás nebude znamenat to, co uplynulých 9let. Už nebudeme ti zlobivý žáci, kteří se nechtěli přezouvat. Ti, kteří sem patří.
Říká se, něco hezkého končí, ale něco ještě hezčího začíná. Nezbývá nám nic jiného než roztáhnout křídla a vydat se vstříc novému dobrodružství. Rozletět se do nových škol a doufat, že tam najdeme tak skvělé lidi, kteří jsou tady i když nám je už nikdy nikdo nenahradí. Budeme na naši základní školu s láskou vzpomínat, i když jsme často tvrdili, jak toto místo nenávidíme. Všichni, které jsme zde poznali, navždy zůstanou v našich srdcích. Ať se děje co se děje.


Do finálního proslovu se použil můj závěr, což mě neskutečně potěšilo :)))

fotky Kimi 3

27. června 2012 v 13:29 | Kimi ★ |  tajné tajnosti
Ano už zase tu budu otravovat s mejma fotkama :D ale mě se líbí! xD *vyžaduje potleskt - tohle se moc často nestává!* :D Jsou cca tři týdny starý, ale navadí :DD Fotila jsem se u mamky v ložnici v posteliii xD ani nevím proč :DD

řetězák 0.4

22. června 2012 v 16:21 | Kimi ★ |  odpadkáč
Piješ kafe? Jaké? // spíš caro a když už kafe tak ice coffee ;DD
Máš ráda kofolu, coca-colu apod? // kdo by neměl? ;D
Piješ čaj? Jaký nejraději? // když si uvařím čaj, znamená to u mě, že na mě něco leze xDD = nepiju čaj
A kakao? Kolik lžiček granka? //to mám ráda! :D tak asi 3-4 xD
A alkohol? Jaký nejraději? // míchaný... :P
Kouříš? Jaké cigarety? // nekouřila jsem, nekouřím a ani kouřit nebudu!
Pět věcí, které máš v tašce // nosím jen batoh do školy (kabelky jen málokdy) a tam mám kromě šk. věcí mobil + sluchátka, kapesníčky, lesk na rty, zrcádko, peněženku, klíče... prostě normální věci! xD
Šest věcí, kterými se uklidňuješ // 6? puu xD tak čokoška, kámoši, filmy, muzika, spaní a... a... xD RPGéčkoo!!! :D
Pět oblíbených druhů ovoce // jahody, maliny, banány, mandarinky, kiwi, hrozno
Tři věci, které máš teď na sobě // že by spodní prádlo, tričko a tepláky? :DD
O čem teď přemýšlíš // o tom co to bylo za pitomou otázku :D ↑
Kde je tvůj mobil // nabíjí se mi :D
Kde obvykle spíš // další super otázka :D já nevím, ale třeba v posteli? xD
Jakou poslední věc jsi jedla // piškotovou roládu ;D
Jakého máš mobilního operátora // vodafone xD
Který film jsi viděla naposledy // kamarád taky rád :P
Cos dělala dnes ráno v osm hodin // zzzzZZ xD spinuškala :*
Znáš slova své oblíbené písničky // počítá se refrén? :D
Kolik odlišných nápojů jsi dneska pila // no tě pic... já nepila nic! ://
Kterou jednu věc bys chtěla na sobě změnit // povahu, vzhled!
Kdy naposledy jsi byla zraněná // počítá se zraněný srdce... :(
Co máš dělat v plánu v pátek večer // to je za hooodně dlouho! :D
Je něco, co tě hodně naštve // toho je... :D
Jakou zmrzlinu máš nejraději // zmrzlovatou :D prostě všechny ;D ale spíš takový ty svěží xD
Jméno člověka, který ti teď chybí // Becky!!! ;)
Máš jméno podle prarodičů // Jana, Květoslava? to by mě kleplo! :DD
Už jsi někdy něco zlomila // si ruku, při štípání dřeva sekyrku.. xDD
Byla bys raději klukem nebo holkou // no chtěla bych bý na chvíli i klukem! xD
10 miliónů nebo pravou lásku // pravou lásku!! :) (s 10milionama na kontě xD)
Chodila bys někdy s starším nebo mladším // já radši starší :D
Oblíbené jídlo // palačinky :))
Máš narozeniny o prázdninách // někdy mi to vyjde na jarní xDD
Byl někdo ve tvém okolí ve válce // myslím že ne
Jsi vegetarián // ani ne, ale děsně vybíravá jo!! xD
Bojíš se globálního oteplování // dcl i jo :(
Máš ráda lední medvědy // na obrázku jo xD
Jakou písničku chceš zahrát na pohřbu // co? jakej pohřeb?? až umřu, tak nechci pohřeb! :P
Už jsi něco měla mezi sebou a svým sousedem // něco? jako přátelství? xD jop to sem měla :DD
Splnil se ti nějaký sen z dětství // neeeee :'(( :D
Nosíš oblečení svého přítele // když bude přítel, budou i hadry :DD
Máš menší velikost bot než 36 // ne
Jsi hodně zkažená // už tomu tak bude... xD

školní nuda, nuda a zase jenom nuda! :D

12. června 2012 v 19:16 | Kimi ★ |  deník růží
no tě pic! xD mama do mě hustí, jak se mám učit, že se příští týden zavíraj známky, ale my ve škole nic neděláme! xD a navíc konec devítky mi může být u zadní části těla! ;D :P
včera jsme měli první tři hoďky besedu s policajtama.... prej, že občanka se má vyřídit maximálně měsíc po 15. narozkách... já měla narozky v březnu a ještě ji nemám :D jejdááá... :/

dnesky mě ve škole ještě před první hodinou zmerčila Hájková <3 :DD ta moje oblíbená úča. Normálně na ní bylo vidět, jak je ráda, že sem zase zdravá a ve škole :) se mě kned ptala co mi bylo :D a do toho přišli další učitelky xD Dokupča (naše třídní) a Gottynka (třídní béčka a naše učitelka češtiny a dějepisu) a i Navrc (nejlepší učitel na škole! ,3 xD a učí nás zeměpis) a teď nevím jestli to řekla Dokupča nebo Gotty, ale jedna z nich na mě prej: "Tys tak zhubla. Kolik vážíš?" já na ni jen valila oči.... xDD a v odpoledce mezi dějákem a zemákem sem šla na wc a za mnou vyšla trojce Gotty, Dokupča, Navrc (šli zase do umývárny kouřit :D) a tentokrát to vím, že Gotty zase začala xD Sem prvně slyšela jen svoje příjmení a už se děsila co sem provedla :D a potom pronesla tu větu, že jsem hubená a já se začla nechápavě křenit :DD ale nejlepší pohled byl na Navrca... ten se naprosto upřímně smál xD
jednu hodinu jsme byli s Dokuipčou na počálcích a dokonce měli i volnou zábavu! xD a juá na fb uviděla ve skupině prváci 2012/2013 holku, která sháněla další hejčíňáky xDD a tak teď mám na fb přidaný dvě holky, který budou se mnou chodit do třídy!! :D a budu 1.B :( já chtěla zůstat áčko (jako andílek víte? ;D)

desing 0.3 - moje výroba ;D

12. června 2012 v 18:49 | Kimi ★ |  designy blogu
ten úžasný s dess s Hayden tu byl přesně měsíc... na to jak byl krásný je to docela málo - podle mě ;D ale já prostě neodolala! :D kdysi na blogu o Twilight sem si tvořila designy sama a vždycky sem měla takovou radost, když se mi prvních pár minut líbit - určitě to znáte... po chvíli se vám okouká a vy na něm vydíte jen chyby xD ty fotky z partičky jsou ach tak skvělý :D
abych pravdu řekla už se mi okoukal! :D až teď si uvědomuju, že ta zelená je moc křiklavá :( :DD snad se vám i tak aspoň trochu líbí :))

video z partičky

11. června 2012 v 17:11 | Kimi ★ |  tajné tajnosti
Tak sem nahrála na YT to video z partičky! :D ♥♥ Jedno slovo na téma proč tu není Ondra. Hej jako mleli o něčem úplně jiným :DD ale bylo to žůžový - jako vždycky ;D

nikdy se moc netěšte - posere se to!

7. června 2012 v 14:29 | Kimi ★ |  deník růží
už 2 měsíce jsem se ták šíleně těšila na Partičku a teď? Jo včera jsem se skvěle bavila, ale dneska mám v sobě takovou prázdnotu... :/
Ještě než to začalo nám Hop (bráchův kamoš, kterej tam pracuje) řekl, že nejsou v plné síle... A ten kdo chyběl byl právěže Ondra.!! Ten na kterýho jsem se nejvíc těšila. Ten kterýho mám nejvíc ráda. Ten tam chyběl :'((
Normálně sem se jim tam rozbrečela... A mama myslela, že budu bulet celý představení. No naštěstí mě to přešlo a potom sem brečela akorát smíchy. :DD BYLI SKVĚLÍÍÍÍ!!! A mě teď nejvíc sere, že už je po tom. A že ti dva zmetci (dva bráchovi kámoši) maj podpisy i od Dangla a Čurky, kteří hodně rychle vzali roha a ti dvá je odchytli... :/ prostě Zmetcíííí! :D Marián Čurko byl převlečenej za UFOna xD (musím prohlídnout to kvantum dotek a potom nějaký třeba přidám xD) A hráli hry jako reklamaci :D Když igor u mysllím Roman se jmenoval (ten zaskakoval za Ondu [:'(]) reklamoval vibrátor... xD Potom nasoupil Suchoš s Geňou na teleshoping... xD a téma z publika = vypadávaní vlasů a chlupů... no tě pic! xD Další hra byla jedno slovo. No a někdo z publika vykřikl proč nepřijel Ondra a bylo téma! :D Nejspíš sem hodím i video, páč Macik natáčela... :D Tohle bylo za moc prostě xD Protože to zkončilo tím, když Suchoš vybuch "Já ho prostě do toho Prostějova nedostanu" a je fakt, že ho za náma nedostal.. :/ xD Potom bylo asi 10minutoví hádání kdo bude koho hrát v párty a samozřejmě Geňa šel do zadu xDD Nejlepší bylo, že vybírali z publika nějakýho človíčka, aby šel s ním do zadu ho kontrolovat, že neposlouchá a přihlásily se jakýsi dvě holky a už si to s ním chtěli všichni měnit xD že půjdou do zadu místo něj :DD No a následovala hoooodně dlouhá párty xD Suchoš byl herbář a seděl tam na kytkách a Geňa z toho mohl zešedivět xD Roman byl kanibal a Igor bumerank - a Geňa s ním neuměl házet LOL xD
Jak už sem psala byli skobříí! xD Potom sme čekali na podpisy a fotky ;D Tak mám podpis "jen" od Suchoše, Geni a Igora... :D a fotky taky s těma třema xD
Další zážitek a tentokrát Macikův :D Když sme přišli na řadu u Geni, první šel Lele (další bráchův kamoš! xD) a ten zakřičel "Massí" jakoby ho s jeho 2metrama šlo přehlídnout, aby ho Macik vyfotila... :D Jak odešel Lele, tak šel Vacík (no prostě další bráchův kamoš.. xD) a potom jeho brácha, můj brácha, já, mamča... Macik nás všechny odfotila a když sem si brala foťák, tak Geňovi začal zvonit mobil a zdrhl nám.... :D Potom se vrátil a hned prej "massí" a natáhl k ní ruce a na té fotce se fákt skvěle usmívá! xD Pák sme šli čekat na Suchoše, ale ten jen tak odevzdaně stojí očiska vykulený... chudák asik je toho na něj moc xD No a když sme tyhle tři měli, tak Geňa tam stál tak sám.... Stačil nám s Macikem jeden pohled na sebe a šly sme se blejsknout ještě jednou.. :D a Geňa zase Masííí xDD ještě jedna holka chtěla podpis a nebyla tužka (jo my si taky pučovali... xD) a Geňa volal na Macika jestli prej nemá... xD sme odcházeli a Macik, že může klidně i umřít, že ji Geňa zná xD
Macik mi slíbila, že zjistíme, kde budou vystupovat blízko našeho města a pojedem tam, abych měla fotku s Ondrou...! :D Tak to musíme čeknout a jedeme dááál! xD jenom se zase tak šíleně netěšit! :/ xD

fotka dne 4.6

4. června 2012 v 14:43 | Kimi ★ |  fotka týdne
Moooooooc krásný! :) kéž by to mohla být skutečnost ;D
"Miluji život, protože mi dal tebe. Miluji tebe, protože ty jsi můj život."

plány, plány, plány...! xD

3. června 2012 v 18:04 | Kimi ★ |  deník růží
Já jsem tak trošku známá tím, že plány nejsou pro mě... :D a když jo, tak jsou to ty dlouhodobý, na který se těším klíďo několik měsíců dopředu... xD no a teď je moje těšení těměř u konce, protože jsem se už dočkala :))

PARTIČKA

Už od začátku dubna čekám na 6.6., kdy k nám do města přijede PARTIČKA!! xD Však vy víte, jak ji miluju! :D Sice sem nesplnila svoje přecevzetí, že se do tohoto datumu podívám na všechny vysílané díly, ale co už nadělám :DD i tak sem jich viděla víc než dost a teď je uvidím i naživooo! ♥♥ hlavně Ondru :)) a budu mít s něma i fotky :DDD Jéé jak se těším xD Nejlepší je, že sem to přestala počítat (dny do konce čekání) a uteklo to rychleji ;) Tak rychle, že když mi to včera mamka připomněla vyletělo ze mě: Ty vole už? xDD

jedno z mých nejoblíbenějších videí :DD opera ;D děsně moc se jim povedla :) vždycky když se koukám, tak se musím usmívat nebo dokonce i zpívat s něma xD

fotka dne 3.6

3. června 2012 v 14:19 | Kimi ★ |  fotka týdne

fotky z dětsví 2 :DD

2. června 2012 v 14:59 | Kimi ★ |  tajné tajnosti
Tak jsem prolízala dědův noťas a co mé oko nezahlédne. Disk s fotkama, kde se až nebezpečně často objevuje moje jméno! :DD Zkoukla jsem to a mám silný podezření, že za ty fotky tady může můj otec! :D No ale jsou to krásný fotečky xD je mi tam kolem +/- 8let... :D no prostě sííla xD a tak nějak mě napadlo je sem dát :D

První fotka je s mým tatíčkem :D a je mi tu míň než osm let ;D aspoň už vím proč si furt koušu spodní ret - dyť je to můj zlozvyk z dětství!! :DD

fotka dne 2.6

2. června 2012 v 14:32 | Kimi ★ |  fotka týdne
"Jediný prostředek, jak život snést - považovat ho za krásný."

diplom od Beck

1. června 2012 v 17:40 | Kimi ★ |  ...fotky
dlouho jsem přemýšlela, jestli ho sem dát nebo ne... nakonec sem zjistila, že ho sem MUSÍM DÁT! :DD je za bleskovku a je obalen hooodně dlouhou historiíí! xD radši nebudu vysvětlovat, mám vás ráda, takže vám nechci pomotat mozečky ;D ale jedno sem napsat ještě můžu - Beck mi udělala děsnou radoooost!! xD

fotka dne 1.6

1. června 2012 v 15:12 | Kimi ★ |  fotka týdne
ona je tááák roztomiláá! :DD
"Všichni dospělí byli nejprve dětmi, ale málokterý si to pamatuje."

1.červen aneb den dětí...?! :D a moje stěžování si xD

1. června 2012 v 14:05 | Kimi ★ |  deník růží
u mě je to pořád stejný! :D kašlu jak ten deb- em... tuberák :D pořád mám zalehlý ucho, takže na mě musí ostatní křičet xD a jsem u staroušků :DD To by nebylo nejhorší, kdybych dnesky nechtěla jet domů a mama mi neoznámila, že tu budu ještě další týden! Fffuuu! xD
Já bych tu klidně byla, jenže staroušci se snaží změnit můj způsob života... Začalo to tím, že do mě rejou, že nejím maso a tak nějak všeobecně jím málo. Takže mi bábinka dává porce jak pro chlapa (možná kreapítek přeháním, ale fakt je toho dost! :D) a já jsem potom přežraná, protože to musím sníst :// teď pokračují s tím, že jsem podle nich hodně dlouho na noťasu... Takže sem to tak nějak omezila a chodím sem až odpoledne nebo k večeru, aby neměli plnou pusu keců (dnešek je výmečná situace, kdy jsem teďky sama doma, protože jeli na pohřeb ;D) Jenže jim to nestačí...! :D teď si začali stěžovat i na to že spím až do oběda xD tady se totiž jí už o půl 12, takže jo, spím do oběda :DD takže jsem si vysloužila "zákaz" na PC po 10hodině večerní... WTF?? to je něco neslýchanéhooo! xD v tuhle dobu mě to tu nejvíc baví! :D už tento zákaz mám 3 dny a dá se to, protože bábinka odejde kolem té 10 dolů (se se mnou v pokoji čučí na telku! :D) a já vypnu nb, ale po nějaké době ho zase zapnu, protože mě opravdu nebaví čumět do stropu, a "počítat ovečky", protože je to beznadějná snaha o usnutí xD
No a dnesky je ten 1.červen :DD nebo taky den dětí xD aby se neřeklo sem dostala od bábinky 100kč - je přidám k penězům na nákupy v Brně! xD nejvíc mě naštvalo že 4.-6. je u nás na zimáku veletrh zábavy... prostě pro dětska takový stanoviště atd... Jenže já tam letos nebuduuu! :/ tohle byly vždycky dny, kdy jsem se ulila ze školy, protože taťka má dobrý vztahy se sportcentrem, který tohle dělá a pomáhá jim a já taky no :D nejvic mě tam baví ty vystoupení, který tam 5. a 6. jsou a já je právěže neuvidím :( nebudu moct tišše závidět těm hubenejm holkám, jak umí skvěle tančit... :( :DD

Tak jsem si zase krásně vylila srdíčko :D nakonec něco, co je u mě na skoro denním pořádku xD hlavně když hraju RPGéčko a dlouho nevím, co napsat a můj spoluhráč mi vždycky odepíše do 5minut! to je mega trapný!! xDD