Srpen 2013

V Rosině životě je pořád nerozhodnost, asi jí za chvíli přidělí místo u stolu -_-" :D

31. srpna 2013 v 23:49 | ツ Rose-Yuuki ★ |  deník růží
Chce blog, chce si psát deník, aby věděla, co se jí před X letama dělo (ne že by o prázdninách bylo o čem psát o.O Becky v PV, Advik, 2x anime maraton, Rose u Becky a tím to hasne, protože seděla jen doma :'D o.O), ale nebaví jí psát blog sama. Tak se vesrala k Becky. A teď? Kurník do pytle, by radši byla jenom tady, protože si tam připadá, jako na návštěvě, ne jako doma. Domov je miss.blackie, jenže Rose už není miss Blackie. Dobrovolně se vzdala černých vlasů (i když ty sviňuchy se drží zuby nehty, takže to vypadá jak růžová - na balen je fialová! :D - podbarvená černou - hořká čokoláda. xD)
P Ř I Z N Á N Í (jenom k něčemu, jinak by zapráskala místo celýho blog.cz nejen pro její blog, ale i blogy ostatních blogerů :D)
- Je obdivuhodný, co Besky spatlala za design na její blog. Srala se s tím šíleně dlouho a Rose to ví. Vždyť i ona sama to dlouho nastavovala. A ze začátku se jí to líbilo, v photofiltru, ale na blogu už ne. Je to OBŘÍ. Bez prdele, tu má a bohatě jí stačí. A moc růžový a to má Rose růžovou ráda o.O Prostě neútulný... (ano řekla jí to a řekla, že ještě počká, pak ho změníme, ale stejně! Nebé! >< neví jestli chce být tu nebo tam , protože tady je to em.. prostě Rosino)
- Chce točit viděa, dělat cosplay, jezdit na cony, psát si se všema, psát povídky... cokoliv, aby se stala tou známější bytostí. Jop. Poslední dobou totálně závidí lidem, který maj návštěvnost, sledovanost... Chce taky, ale aby pro to něco udělala? Je moc líná a nebo nezkušená -_-" Takže je akorát nasraná -sama na sebe.
- Má chuť psát ještě půl roku, přidat milion svých fotek, protože je narcistka. Psát povídku, ale chce i nějakou odezvu. Jenže neví, kam to zveřejňovat... cute-but-psycho, miss-blackie...?


Co je tohle sakrá za bytost? -.-"